- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Szerszámkészítő marógépek
- ›
- Szerszámkészítő marógépek DECKEL
- ›
- Szerszámkészítő marógépek DECKEL FP 3
Szerszámkészítő marógép DECKEL FP 3
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 1979 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 420 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 300 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 350 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 3 kW |
| A gép súlya | 1.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |









































