- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Szerszámkészítő marógépek
- ›
- Szerszámkészítő marógépek ORADEA
- ›
- Szerszámkészítő marógépek ORADEA FUS 22
Szerszámkészítő marógép ORADEA FUS 22
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 620 mm |
| Szélessége munkaasztal | 300 mm |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 100 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 2000 1/min |
| Utazás hossza a tollat | 50 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 310 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 180 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 310 mm |
| Gép magassága | 1750 mm |
| Gép hossza | 1100 mm |
| Gép szélessége | 900 mm |
| A gép súlya | 0.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Forgó fej (2. tengely) | |
| Univerzális forgatható fej (vízszintes-függőleges) | |
| Quill takarmány | |
| Automatikus előtolás a Z tengely | |
| Független takarmány hajtás minden tengelyen | |
| Lapos gépsatu | |
| Dönthető körasztal | |
| Vibroisolators | |
| Központi kenés | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |

















































