- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Szerszámkészítő marógépek
- ›
- Szerszámkészítő marógépek WEIPERT
- ›
- Szerszámkészítő marógépek WEIPERT MH 400
Szerszámkészítő marógép WEIPERT MH 400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 2014 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 700 mm |
| Szélessége munkaasztal | 270 mm |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 150 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 1660 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 300 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 200 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 350 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 4.8 mm/s |
| Gép magassága | 1650 mm |
| Gép hossza | 1310 mm |
| Gép szélessége | 1380 mm |
| A gép súlya | 0.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CE nyilatkozat | |









































