- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Multi orsó automata esztergák
- ›
- Multi orsó automata esztergák WMW
- ›
- Multi orsó automata esztergák WMW DAM 6
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1984 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 130 mm |
| Maximális átmérője fordult bar | 50 mm |
| Tengelyek száma | 6 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 100 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Gép hossza | 13000 mm |
| Gép szélessége | 4000 mm |
| Gép magassága | 2800 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































