Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2010 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Tüske hossza | 300 mm |
| Minimális átmérője a cső | 20 mm |
| Maximális átmérője a cső | 80 mm |
| Maximális vastagsága a cső fal | 4 mm |
| Minimális hajlítási sugár | 40 mm |
| Maximális hajlítási sugár | 600 mm |
| Maximális szögelfordulás | 90 st |
| Pontossága a hajlítási | 1 st |
| Teljes teljesítmény igény | 15 kW |
| Gép magassága | 4656 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |








































