- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Turret punch prések
- ›
- Turret punch prések AMADA
- ›
- Turret punch prések AMADA VIPROS 358 KING II
Turret punch sajtó AMADA VIPROS 358 KING II
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | New York |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 29.9 t |
| Maximális vastagsága a fémlemez | 3.4 mm |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 1981.2 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 1270 mm |
| Száma eszközök a torony | 58 db |
| A gép súlya | 14.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 18 P | |
| CNC vezérlés | |













































