- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Turret punch prések
- ›
- Turret punch prések FINN POWER
- ›
- Turret punch prések FINN POWER Model C5
Turret punch sajtó FINN POWER Model C5
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| Gyártási év | 2009 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 30 t |
| Maximális vastagsága a fémlemez | 8 mm |
| Asztal hosszát (X) | 2530 mm |
| Asztal szélessége (Y) | 1270 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 200 kg |
| Száma eszközök a torony | 20 db |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC vezérlés | |
| USB csatlakozás | |
















































