- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Turret punch prések
- ›
- Turret punch prések TRUMPF
- ›
- Turret punch prések TRUMPF TC 500 R -1300
Turret punch sajtó TRUMPF TC 500 R -1300
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Műszaki állapot | Miután a teljes felújítás |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 20 t |
| Maximális vastagsága a fémlemez | 8 mm |
| Asztal hosszát (X) | 2060 mm |
| Asztal szélessége (Y) | 1270 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 200 kg |
| Gép magassága | 2500 mm |
| Gép hossza | 6760 mm |
| Gép szélessége | 6100 mm |
| A gép súlya | 13700 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Siemens Siemens Sinumerik 84 | |
| CNC vezérlés | |
| Szervo hajtás az x tengely | |
| Szervohajtás az y tengely | |
| Hidraulikus csúszka drive | |
| Műszaki dokumentáció | |









































