- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Univerzális köszörűgépek
- ›
- Univerzális köszörűgépek ABA
- ›
- Univerzális köszörűgépek ABA Ecoline 806
Univerzális csiszológép ABA Ecoline 806
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 800 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
| Gép magassága | 2800 mm |
| Gép hossza | 3800 mm |
| Gép szélessége | 2800 mm |
| A gép súlya | 6.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Hûtõfolyadék szűrőrendszer (papír) | |













































