- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Univerzális köszörűgépek
- ›
- Univerzális köszörűgépek Cetos
- ›
- Univerzális köszörűgépek Cetos BUA 25A/750 NC
Univerzális csiszológép Cetos BUA 25A/750 NC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 750 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 250 mm |
| Maximális súly a tengely középpontja között | 250 kg |
| Gép magassága | 2200 mm |
| Gép hossza | 4000 mm |
| Gép szélessége | 2800 mm |
| A gép súlya | 3000 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |



















































