- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Univerzális köszörűgépek
- ›
- Univerzális köszörűgépek Erwin Junker
- ›
- Univerzális köszörűgépek Erwin Junker BUAJ 50 CNC
Univerzális csiszológép Erwin Junker BUAJ 50 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5026 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 1300 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 500 mm |
| Power a köszörű orsó hajtás | 22 kW |
| Maximális fordulatszám a munkadarab orsó | 291 1/min |
| Maximális átmérője csiszolókorong | 600 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 60 kW |
| Gép magassága | 2300 mm |
| Gép hossza | 4800 mm |
| Gép szélessége | 2800 mm |
| A gép súlya | 14.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Fanuc 0-GC | |





















































