- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Univerzális köszörűgépek
- ›
- Univerzális köszörűgépek TOS
- ›
- Univerzális köszörűgépek TOS BHU 32A/1000
Univerzális csiszológép TOS BHU 32A/1000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 1000 mm |
| Átmérő új csiszolókorong | 110 mm |
| Maximális átmérője csiszolókorong | 2000 mm |
| A gép súlya | 5.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































