- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép ACCUTEX
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép ACCUTEX GA 43AL
Wire elektromos kisülés gép ACCUTEX GA 43AL
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2018 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 5 db |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 400 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 300 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 220 mm |
| Utazás hossza U-tengely (+ -) | 60 mm |
| Utazás hossza V-tengely (+ -) | 60 mm |
| Maximum munkadarabok hossz (X) | 880 mm |
| Maximum munkadarabok súlya (Z) | 630 mm |
| Maximális munkadarabok szélessége (Y) | 215 mm |
| A gép súlya | 2.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| AccuteX CNC | |
| CNC vezérlés | |
| X-tengely lineáris motor | |
| Y-tengely lineáris motor | |
| Z-tengely lineáris motor | |
| Automatikus huzalbefűző | |












































