- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép AGIE
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép AGIE AGIECUT 100 D + F
Wire elektromos kisülés gép AGIE AGIECUT 100 D + F
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza a asztal | 560 mm |
| Szélessége a asztal | 445 mm |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 300 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 200 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 256 mm |
| Maximum munkadarabok hossz (X) | 810 mm |
| Maximum munkadarabok súlya (Z) | 580 mm |
| Maximális munkadarabok szélessége (Y) | 250 mm |
| Minimális vastagsága a huzal | 0.03 mm |
| Maximális vastagsága a huzal | 0.3 mm |
| Maximális asztal terhelés | 200 kg |
| Teljes teljesítmény igény | 10 kW |
| A gép súlya | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| AGIE AGIEMATIC CD | |
| CNC vezérlés | |
| USB csatlakozás | |
| Szervo hajtás az x tengely | |
| Szervohajtás az y tengely | |
| Szervo hajtás a Z tengely | |
| Automatikus huzalbefűző | |
| Automatikus váltás a huzal típusú | |
| Electroerosive lyukat fúr | |
| Központi kenés | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |













































