- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép AGIECUT
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép AGIECUT EVOLUTION 2
Wire elektromos kisülés gép AGIECUT EVOLUTION 2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum utazási hossz X-tengely | 350 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 250 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 256 mm |
| Utazás hossza U-tengely (+ -) | 70 mm |
| Utazás hossza V-tengely (+ -) | 70 mm |
| Maximum tilt a huzal (+ -) | 30 st |
| Maximum munkadarabok hossz (X) | 750 mm |
| Maximum munkadarabok súlya (Z) | 550 mm |
| Maximális munkadarabok szélessége (Y) | 250 mm |
| Maximális asztal terhelés | 450 kg |
| Teljes teljesítmény igény | 10.5 kW |
| Gép magassága | 2220 mm |
| Gép hossza | 2215 mm |
| Gép szélessége | 2215 mm |
| A gép súlya | 3.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |

















































