- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép Fanuc
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép Fanuc Alpha-1iC
Wire elektromos kisülés gép Fanuc Alpha-1iC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2005 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 6557 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum utazási hossz X-tengely | 550 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 370 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 310 mm |
| Utazás hossza U-tengely (+ -) | 120 mm |
| Utazás hossza V-tengely (+ -) | 120 mm |
| Maximum munkadarabok hossz (X) | 770 mm |
| Maximum munkadarabok súlya (Z) | 800 mm |
| Maximális munkadarabok szélessége (Y) | 300 mm |
| Maximális asztal terhelés | 1000 kg |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |
























































