- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép MITSUBISHI
- ›
- Vezetékes elektromos kisülés gép MITSUBISHI SX 20
Wire elektromos kisülés gép MITSUBISHI SX 20
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Ukrajna |
| terület | Київська область |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza a asztal | 780 mm |
| Szélessége a asztal | 630 mm |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 500 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 350 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 300 mm |
| Utazás hossza U-tengely (+ -) | 32 mm |
| Utazás hossza V-tengely (+ -) | 32 mm |
| Maximum munkadarabok hossz (X) | 1050 mm |
| Maximum munkadarabok súlya (Z) | 800 mm |
| Maximális munkadarabok szélessége (Y) | 295 mm |
| Maximális asztal terhelés | 800 kg |
| Teljes teljesítmény igény | 13.5 kW |
| A gép súlya | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































