- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga CLAUSING MASTIFF
- ›
- CNC eszterga CLAUSING MASTIFF 600
CNC eszterga CLAUSING MASTIFF 600
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon CLAUSING MASTIFF › |
| Gyártó | CLAUSING MASTIFF › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 2032 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 555.2 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 369.8 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 11.2 kW |
| Átmérője orsófurat | 89.9 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 16 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 1800 1/min |
| Tömege eszterga | 3.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 20-T | |
| Elektronikus kerék kézi | |
| Folyékony hűtőrendszer | |




















































