Mérőgép WENZEL LH-87
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 2005 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum utazási hossz X-tengely | 800.1 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 998.2 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 698.5 mm |
| Maximális terhelés a mérési asztal | 698.5 kg |
Berendezés | |
|---|---|
| Számítógép-vezérlés | |
| Számítógép szoftver kutatás | |
| CE nyilatkozat | |













































