- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga VDF-BOEHRINGER
- ›
- CNC eszterga VDF-BOEHRINGER DUS 560
CNC eszterga VDF-BOEHRINGER DUS 560
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon VDF-BOEHRINGER › |
| Gyártó | VDF-BOEHRINGER › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12764556 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 570 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 365 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 10 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 5 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 19 kW |
| Átmérője orsófurat | 62 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 3 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2500 1/min |
| Hossza eszterga | 3930 mm |
| Szélessége eszterga | 2900 mm |
| Magassága eszterga | 1750 mm |
| Tömege eszterga | 4.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| BOEHRINGER CNC CONTROL | |
| CNC technológiai ciklusok | |
















































