- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga BMP
- ›
- Univerzális eszterga BMP 1 8
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 370 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 200 mm |
| Orsófurat | 60 mm |
| Power of orsó | 5.5 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 16 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 40 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |









































