- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések SAN GIACOMO
- ›
- Excenter prések SAN GIACOMO SG 40 FP
Excenter sajtó SAN GIACOMO SG 40 FP
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 40 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 650 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 380 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 145 1/min |
| Maximális hossza a csúszka löket | 78 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































