- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga LANSING
- ›
- Univerzális eszterga LANSING MODEL T
Egyetemes eszterga LANSING MODEL T
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 1982 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | HB-20266 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1524 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 457.2 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 320.7 mm |
| Turning átmérő rés | 635 mm |
| Orsófurat | 54 mm |
| Power of orsó | 5.6 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 12 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 46 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Hossza eszterga | 2743.2 mm |
| Szélessége eszterga | 1066.8 mm |
| Magassága eszterga | 1371.6 mm |
| Tömege eszterga | 1.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |
| 4 pofás tokmány | |
| Steady többi | |
| Követő többi | |
| Gyors szerszámcsere után | |









































