- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek ENCO
- ›
- Szalagfűrész gépek ENCO 137-317
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 1982 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | TK-20339 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum tengely átmérő (vágott 90 fok) | 177.8 mm |
| Minimális sebessége szalagfűrész penge | 25.9 m/min |
| Maximális sebessége szalagfűrész penge | 71.6 m/min |
| Gép magassága | 914.4 mm |
| Gép szélessége | 609.6 mm |
| Gép hossza | 1219.2 mm |
| A gép súlya | 0.142882 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































