- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga NORDIC
- ›
- Univerzális eszterga NORDIC MODEL 25
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Leltári szám | draai575 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 3000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 640 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 400 mm |
| Turning átmérő rés | 840 mm |
| Orsófurat | 72 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |









































