- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga PROGRESS
- ›
- Univerzális eszterga PROGRESS I-820
Egyetemes eszterga PROGRESS I-820
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Leltári szám | draai328 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 7000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 1080 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 820 mm |
| Turning átmérő rés | 1600 mm |
| Orsófurat | 105 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |
| 4 pofás tokmány | |









































