- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga Stanko
- ›
- Függőleges torony eszterga Stanko 1512
Függőleges torony eszterga Stanko 1512
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1984 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Leltári szám | draai551 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 1120 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 1400 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 1100 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































