- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Mechanikus guillotine olló
- ›
- Mechanikus guillotine olló WMM
- ›
- Mechanikus guillotine olló WMM SCTO 2500 X 12.5
Mechanikus guillotine nyíró WMM SCTO 2500 X 12.5
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1979 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | sch242 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 2500 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 12.5 mm |
| Torok mélység | 680 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 18.5 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































