- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók TSCHUDIN
- ›
- Hengeres darálók TSCHUDIN GRENCHEN HTG 22 E14
Hengeres daráló TSCHUDIN GRENCHEN HTG 22 E14
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 230 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 170 mm |
| Átmérő új csiszolókorong | 500 mm |
| Gép hossza | 254 mm |
| Gép szélessége | 275 mm |
| A gép súlya | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Siemens ET200S | |
| Műszaki dokumentáció | |
















































