Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lettország |
| Gyártási év | 2005 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 131447806 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 8000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 630 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 1000 mm |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 10 t |
| Minimális fordulatszám az orsó | 5 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 500 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 22 kW |
| Hossza eszterga | 9190 mm |
| Szélessége eszterga | 2200 mm |
| Magassága eszterga | 1770 mm |
| Tömege eszterga | 16.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)







































